Zwycięstwo i cenne 3 punkty Limanovii w starciu ze Skalnikiem

W 19. kolejce 4. ligi wschodniej, MKS Limanovia pokonała na własnym boisku Skalnik Kamionka Wielka. Zwycięstwo i cenne 3 punkty, nie przysłoniły słabej gry "trójkolorowych". Piotr Kapusta, trener Limanovii po ligowym tryumfie, nie był do końca zadowolony z gry swoich podopiecznych.

Limanovia – Skalnik Kamionka Wielka 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 S. Jacak 10 (asysta Pławecki), 1:1 dla gości w 67 minucie A. Fryzowicz, 2:1 W. Kalisz 73 (asysta Witek), 3:1 W. Kalisz 78 (asysta Jacak).

Spotkanie w Limanowej rozpoczęło się od uczczenia symboliczną minutą ciszy pamięć ś.p. Wiesława Aleksandrowskiego, sędziego, spikera, a także wiernego i oddanego kibica Limanovii.

Faworytem w tym spotkaniu była Limanovia, zwłaszcza, że trójkolorowi wygrali  ostatni mecz w Derbach Ziemi Limanowskiej z Sokołem Słopnice.

Bohaterm gospodarzy był Wojtek Kalisz, który strzelił dwie bramki. Jednak Piotr Kapusta, trener Limanovii, nie do końca był zadowolony z gry swojej drużyny. O czym mówił tuż po zakończeniu tego spotkania.

Króka relacja i opinie po meczu MKS Limanovia – Skalnik Kamionka Wielka w relacji poniżej.

Fot: Mateusz Wroński, źrodło: MKS Limanovia