Seniorzy po długiej przerwie zagrali na stadionie im. Jana Ciszewskiego. KS Turbacz zmierzył się z drużyną LKS Szaflary

Wynikiem 4:1 dla gości zakończył się sobotni mecz KS Turbacz i LKS Szaflary. Było to pierwsze ligowe spotkanie na stadionie im. Jana Ciszewskiego w Mszanie Dolnej po półtorarocznej przerwie, spowodowanej modernizacją obiektu.

W ubiegłym tygodniu prezes Grzegorz Szynalik odebrał licencję na rozgrywki sezonie wiosennym z rąk Stanisława Struga, prezesa Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej i Jana Popiołka, przewodniczącego Komisji Licencji Klubowych. Piłkarze i sędziowie korzystają z kontenerów sanitarnych zakupionych przez Urząd Miasta Mszana Dolna.

Pierwszy mecz w ramach ligi okręgowej na mszańskim obiekcie obfitował w wiele emocji. Lepsza okazała się drużyna z Szaflar, zdobywając 4 bramki (3 Floriana Kamińskiego i 1 Mateusza Hreśki). Gola dla gospodarzy zdobył Jakub Wacławik z rzutu karnego. Drużyna Turbacza zakończyła mecz w 9-osobowym składzie.