Karatecy z Limanowej zdobyli 24 medale na III Pucharze Beskidów w Bielsku-Białej

12 czerwca w Bielsku Białej odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – III Puchar Beskidów. Turniej został zorganizowany przez Bielski Klub Kyokushin Karate na czele z shihan Sławomirem Dubielem. Turniej zgromadził 198 zawodników z 16 klubów.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 30 zawodników w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych.

Z zawodnikami przebywali shihan Zbigniew Goliński 5 dan, sensei Zbigniew Gągola 3 dan (sędzia zawodów), sensei Tadeusz Dyrek 1 dan (kierownik ekipy) oraz sensei Justyna Woźniak 1 dan (kierownik ekipy), sensei Mateusz Puch 1 dan (sędzia zawodów), sempai Marek Bieda oraz sempai Mateusz Pławecki (sędziowie), a także licznie zebrani rodzice.