Trzy kolizje: czołowe zderzenie w Kasinie Wielkiej, pieszy wtargnął na jezdnię w Mszanie Dolnej

Trzy kolizje: czołowe zderzenie w Kasinie Wielkiej, pieszy wtargnął na jezdnię w Mszanie Dolnej

Trzy kolizje drogowe podczas minionego weekendu odnotowali policjanci na drogach regionu. A kolejna miała miejsce dzisiaj w Limanowej.

Wczoraj (30 stycznia) o godzinie 23:40 w Mszanie Dolnej na ulicy Zakopiańskiej, pieszy wtargnął pod prawidłowo jadący pojazd marki Toyota uszkadzając jego lusterko. Pieszy nie zostało ranny. Sprawą zajmie się sąd.

Tego samego dnia o godzinie 9:15 w miejscowości Podobinie, kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf w wyniku nie zachowania bezpiecznego odstępu, uderzył w jadący przed nim pojazd marki Peugeot. Sprawca ukarany mandatem. 

30 stycznia o godzinie 13:10 w Kasinie Wielkiej (zdjęcie główne atrtykułu) kierujący pojazdem marki Audi w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem marki Volvo.

Sprawca kolizji nie posiadał uprawnień do kierowania. Został ukarany mandatem.

Dzisiaj (31 stycznia) o godzinie 7:50 w Limanowej na ul. Piłsudskiego kierująca pojazdem marki Volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w związku ze znakiem B20 stop, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z kierującym pojazdem marki Toyota. Sprawczyni ukarana mandatem.

Fot. OSP Kasina Wielka

Zobacz również