Zaproszenie na wystawę fotografii Renaty Michalczyk w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Zaproszenie na wystawę fotografii Renaty Michalczyk w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Galeria Sztuki, działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej, zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Renaty Michalczyk pt. „Cabo Verde”. Wernisaż odbędzie się 27 stycznia o godz. 17.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału do 26 stycznia pod numerem 18 33 72 140.

Czy ktoś z was zastanawiał się jak wygląda życie na Wyspach Zielonego Przylądka? Dzięki wystawie fotografii „Cabo Verde” Renaty Michalczyk poznacie inny świat. Czym jest ten inny świat? To miejsce pełne mocy kolorów, egzotycznych roślin, dzikich zwierząt, nieznanych nam zjawisk kulturowych. Uwiecznione w kadrze fragmenty krajobrazu, jak również ludzie, mieszkający w tym pięknym rejonie świata, to swego rodzaju historia opowiedziana oczami autorki wystawy – czytamy na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Renata Michalczyk – artysta fotografik AFIAP, AFRP. Jest członkiem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej, Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego.  Swe prace prezentuje  na wystawach  w kraju oraz za granicą. Jest laureatką wielu konkursów fotograficznych. Za pracę na rzecz upowszechniania sztuki fotograficznej otrzymała w 2018 roku odznaczenie starosty nowosądeckiego – Złote Jabłko Sądeckie.

źródło: MBP w Limanowej; oprac. MAG

fot. MBP w Limanowej

Zobacz również