OSP Łososina Górna organizuje zbiórkę we współpracy z Miasto Limanowa oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na rzecz pomocy Ukrainie.

OSP Łososina Górna organizuje zbiórkę  we współpracy z Miasto Limanowa  oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na rzecz pomocy Ukrainie.

Dnia 2 marca 2022 roku OSP Łososina Górna organizuje zbiórkę we współpracy z Miasto Limanowa oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej na rzecz pomocy Ukrainie, która dotknięta jest wojną.

Urząd Miasta Limanowa oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Limanowej. W dniach 1 i 2 marca organizują zbiórkę na rzecz osób dotkniętych wojną na terenie Ukrainy. Zebrane artykuły zostaną przekazane do oficjalnych punktów odbioru.
 

Wszelkie środki pomocy, można dostarczać pod adres : REMIZA OSP ŁOSOSINA GÓRNA -> Limanowa, ul. Łososińska 23, -> 02 marzec 2022 w godzinach 15:00 do 19:00
 
 Organizatorzy proszą, by w miarę możliwości dostarczać potrzebne rzeczy w kartonach lub pudełkach z opisem co znajduje się w środku, natomiast ubrania w czarnych workach.
 
Potrzebne są:
  • Ubrania, materace, maty do spania (z pokryciem foliowym), śpiwory, koce termiczne, peleryny przeciwdeszczowe, bielizna (dziecięca, damska, męska)
  • Środki higieniczne i pielęgnacyjne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, pieluchy (dziecięce, dla dorosłych)
  • Produkty żywnościowe do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność o długiej dacie przydatności do spożycia (m.in. makarony, kasze, ryż, dżemy, płatki błyskawiczne i konserwy)
  • Zestawy medyczne, bandaże, gazy itp.
  • Inne : ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń : talerze głębokie, łyżki , widelce, noże, kubki, zapałki, zapalniczki, świece, baterie, generatory prądotwórcze o dużej mocy.

 

Zobacz również