Rusza konkurs grantowy Małopolska Lokalnie. Spotkanie w Limanowej już 10 marca

Rusza konkurs grantowy Małopolska Lokalnie. Spotkanie w Limanowej już 10 marca

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają na spotkania informacyjne dotyczące konkursu grantowego Małopolska Lokalnie.

Rusza konkurs grantowy Małopolska Lokalnie!

· Działasz w młodej organizacji pozarządowej?

· Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?

· Chcesz zrobić coś dla swojej społeczności?

·  Zamierzasz wzmocnić swoją organizację? 

Jeśli TAK, konkurs Małopolska Lokalnie 2022 jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do zwykłych mieszkańców, którzy mają interesujący pomysł na działanie w swojej społeczności, ale nie mają pieniędzy, żeby go zrealizować oraz do młodych organizacji pozarządowych, które szukają wsparcia na początku swojej działalności.

Małopolska Lokalnie to konkurs grantowy z dofinansowaniem do 6000 zł podzielony na dwie ścieżki wsparcia:

  • projekty społeczne, jeśli jesteście młodą organizacją pozarządową lub grupą nieformalną
  • projekty rozwojowe dla młodych organizacji pozarządowych

Nabór projektów trwać będzie od 1 do 28 marca br.

Czym różni się konkurs Małopolska Lokalnie od innych? –  Operatorzy stawiają na ciekawe pomysły i edukację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych i Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wypracowały formułę w której fundusze zdobędą najlepsze pomysły, a nie najlepiej napisane wnioski. Jak co roku, będą koncentrować się na innowacyjnych projektach na rzecz dobra wspólnego w społecznościach lokalnych oraz na przemyślanych projektach rozwojowych dla organizacji. Ważnym elementem będzie także promocja działań lokalnych społeczników.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://malopolskalokalnie.pl/, na https://www.facebook.com/malopolskalokalnie/ i uzyskać na spotkaniach informacyjnych, które dla mieszkańców Limanowej i Powiatu Limanowskiego, odbędzie się:

10 marca (Czwartek), godzina 16.30,  Starostwo Powiatowe w Limanowej, ul. Marka 9, 34-600 Limanowa. Sala 201, Bud. A, zapisy przez formularz https://bit.ly/ZapisyLimanowa

Zobacz również