Sokół Słopnice gromi "czerwoną latarnię" w lidze. Kapitalna druga połowa i festiwal bramek

Sokół Słopnice pokonał na własnym boisku Radłovie Radłów aż 8-0 (1-0). Gospodarze festiwal strzelecki rozpoczęli w drugiej połowie, a worek z bramkami rozwiązał Patryk Nowak.

Wynik: Sokół Słopnice Radłovia Radłów 8-0 (1-0).

Bramki: Mirosław Kordeczka 35, Patryk Nowak (’50, ’62), Artur Matras (’56, ’90+1), Karol Wontorczyk ’60, Grzegorz Kowalczyk ’85, Sławomir Porębski ’87.

Sokół Słopnice: S. Zakiyev – K. Wontorczyk, A. Mrózek, K. Franczak, P. Santos – M. Kordeczka, D. Jasica, M. Augustyn, A. Matras, D. Pach, P. Nowak.

Sokół Słopnice dość łatwo pokonał Radłovię Radłów, choć na pierwszego gola gospodarzy w tym meczu kibice musieli czekać aż do 35 min., kiedy to ładnym strzałem popisał się Mirosław Kordeczka.

Po zmianie stron Sokół przycisnął jeszcze bardziej, a goście tylko patrzyli, jak po kolei gospodarze podwyższają wynik tego spotkania. W 2 połowie po dwa trafienia dołożyli Patryk Nowak i kapitan Artur Matras. Na uwagę zasługuję bramka strzelona przez K. Wontorczyka dla którego było, to pierwsze trafienie w barwach Sokoła.

W tabeli 4. ligi Sokół z dorobkiem 22 pkt. zajmuje 13 pozycję. Kolejne spotkanie podopieczni Dawida Sudera zagrają 7 maja w Niecieczy o godz. 11.