Mieszkańcy powiatu limanowskiego na spotkaniu z premierem w Olkuszu

Mieszkańcy powiatu limanowskiego na spotkaniu z premierem w Olkuszu

Na zaproszenie wojewody Łukasza Kmity w sobotnim spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim w Olkuszu powiat limanowski reprezentowali wicestarosta Agata Zięba, wójt gminy laskowa Piotr Stach oraz radny powiatowy, Grzegorz Wójcik.

Oprawę muzyczną spotkania przygotowali m.in. członkowie kamienickiego oddziału Związku Podhalan, Koło Gospodyń Wiejskich z Kamienicy,  kapela „Młode Gorce” i „Zasadnioki” oraz Gminny Zespół Pieśni i Tańca „Halny” z Niedźwiedzia.

Lubię spotkania z ludźmi, takie jak to dzisiejsze w Olkuszu. Przyjechałem tam także po to, żeby opowiedzieć o Programie Inwestycji Strategicznych, dzięki którym naprawdę duże środki popłyną m.in. na budowę dróg we wszystkich gminach powiatu oraz na supernowoczesny sprzęt medyczny. Kontynuujemy politykę sprawczego państwa – napisał na swoim oficjalnym profilu premier Mateusz Morawiecki.

Prawo i Sprawiedliwość znowu rusza w trasę, żeby znowu rozmawiać o najważniejszych problemach, bo tacy jesteśmy – chcemy rozmawiać z ludźmi, chcemy ciągle być z wami, blisko problemów Polski – skomentował z kolei wojewoda Łukasz Kmita.

źródło: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz profil wicestarosty Agaty Zięby; oprac. MAG

fot. Adam Guz

Zobacz również