Okresowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej Limanowa – Szyk – Mstów

Okresowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej Limanowa – Szyk – Mstów

Starosta limanowski informuje, że w związku z planowanym położeniem nawierzchni bitumicznej (warstwa ścieralna) całą szerokością jezdni w dniach od 21 (wtorek) do 27 (poniedziałek) czerwca w godzinach od 8:00 do 20:00 nastąpi okresowe wyłączenie z ruchu odcinka drogi powiatowej nr 1618K relacji Limanowa – Szyk – Mstów, tj. odcinek od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1619K „Szklana” w Rupniowie do przebudowanego zawężenia drogi w Szyku (skrzyżowanie z drogą gminną do osiedla „Zimna Woda”).

Planowane etapy zamknięcia poszczególnych odcinków drogi powiatowej:

21 czerwca (wtorek) – od skrzyżowania drogi powiatowej 1618K i 1619K „Szklana” do remizy OSP Rupniów;

22 czerwca (środa) – od remizy OSP Rupniów do osiedla „Franciszkańskie”;

23, 24, 27 czerwca (czwartek, piątek, poniedziałek) – od osiedla „Podkostrze” do przebudowanego zawężenia drogi w Szyku (skrzyżowanie z drogą gminną do osiedla „Zimna Woda”).

Kierowcy proszeni są o korzystanie w miarę możliwości z innych dostępnych połączeń drogowych w rejonie prowadzenia inwestycji.

Będzie wyznaczony objazd pomiędzy Rupniowem a Mstowem:

– dla pojazdów poniżej wysokości 3,7 m – Rupniów, Piekiełko, Tymbark, Podłopień, Wilkowisko, Jodłownik,

– dla pojazdów powyżej wysokości 3,7 m – Rupniów, Piekiełko, Tymbark, Podłopień, Dobra, Porąbka, Skrzydlna, Wilkowisko, Jodłownik.

W terenie kierować ruchem i udzielać informacji będą pracownicy wykonawcy. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych, podane powyżej ramy czasowe mogą ulec zmianie.


źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej; oprac. MAG

fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej

Zobacz również