Pięć kolizji na drogach podczas minionego weekendu: Nieostrożny rowerzysta doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym

Pięć kolizji na drogach podczas minionego weekendu: Nieostrożny rowerzysta doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym

Pięć kolizji i wypadek. To bilans zdarzeń na drogach powiatu limanowskiego minionego weekendu. O wypadku w Kamionce małej do którego doszło w sobotę piszemy w oddzielnym artykule.

4 czerwca o godzinie 13:30 w miejscowości Zamieście, kierujący pojazdem marki VW najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Hyundai.

Sprawca został ukarany mandatem.

Tego samego dnia o godzinie 21:20 w Rupniowie, kierujący psamochodem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

I podobnie, jak w przypadku zdarzenia w Zamieściu, winowajcę ukarano mandatem.

W niedzielę (5 czerwca) o godz. 12:00w Koninie (gm. Niedźwiedź) kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z quadem. Konskewnecje poniósł kierujacy samochodem osobowym. Policjanci ukarali go manadatem.

Około 16:25 w Tymbarku 11-letni rowerzysta, w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. W zdarzeniu na szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Jeszcze w tym samym dniu o godzinie 18:20 w Mszanie Dolnej na ulicy Orkana kierujący pojazdem marki Honda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Yamaha.

Sprawca został ukarany mandatem.

Zobacz również