Kolejne ustalenia ws. napadu na sklep komputerowy w centrum Limanowej

Kolejne ustalenia ws. napadu na sklep komputerowy w centrum Limanowej

Pojawiają się kolejne informacje ws. poniedziałkowego napadu na sklep komputerowy w centrum Limanowej. Tym razem w sieci krąży filmik na którym widać samochód, którym mogli poruszać się potencjalni sprawcy napadu.

Udało nam się również ustalić, że osoby, które widać na monitoringu, w tym samym dniu (14 stycznia) były również w dwóch innych sklepach mieszczących się w okolicach limanowskiego rynku. 

Przypomnijmy. Trzech sprawców ukradło telefony komórkowe oraz laptopy, a następnie odjechali samochodem marki BMW serii 3. Straty oszacowano na kwotę około 100 tys. zł.
– Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o związek z tąkradzieżą. Prosimy również o kontakt osoby, które mają informacje o samochodzie marki BMW serii 3 prawdopodobnie koloru granatowego na holenderskich tablicach rejestracyjnych (koloru żółtego): nr: 97-JK-XG – mówi asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy limanowskiej policji.
 
Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ich identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod  tel. 47-83-45-400 lub 112.

Zobacz również