Trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Program wydarzeń w Limanowej

Trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Program wydarzeń w Limanowej

Trwa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach Limanowej i okolic można spotkać wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze na walkę z sepsą. Finał rozpocznie się o godz. 16.00 w Limanowskim Domu Kultury.

Na scenie pojawią się dziecięce grupy taneczne pod kierunkiem Ełły Witeckiej, grupa hip hop pod kierunkiem Bartłomieja Jędrala, zespół „Divine Kids”, grupa dziecięca zespołu regionalnego „Limanowianie”, Emilia Pietrzak, Nikola Papież, Zespół „Pa Tera” oraz „Tercet SMV”. O godzinie 20:30 koncert główny zagra zespół „Kruca Banda”.

Nie zabraknie licytacji. Będzie można wylicytować m.in. fartuchy kuchenne z autografami polskich skoczków narciarskich, płyty z autografami, koszulki, rękodzieło, vouchery na usługi czy gadżety WOŚP. Wydarzenie poprowadzi duet – Katarzyna Chlipała i Andrzej Chlipała.

Dodatkowo limanowski Sztab WOŚP przygotował: przejazdy zabytkowymi Volkswagenami Garbusami w stylu retro, które od rana będą czekać na limanowskim Rynku (przejazdy uzależnione będą od warunków pogodowych); pokaz pięknej rasy psów – dog niemiecki błękitny z hodowli Błękit Beskidu FCI; animacje dla dzieci z Anną Daniel, naukę pierwszej pomocy z Centrum Szkoleń Ratowniczych; profesjonalne zdjęcia w fotobudce obsługiwanej przez „MKbudka” z Limanowej. Wszystkie wydarzenia dodatkowe odbędą się w holu Limanowskiego Domu Kultury od 16:30 do 19:30.

Na zakończenie zbiórki, o godz. 20.00, w ramach „Światełka do Nieba” przy hymnie WOŚP na terenie skateparku będzie można obejrzeć pokaz świateł oraz laserów, przygotowany przez firmę „Art-Stage” z Wieliczki.

Dla osób zainteresowanych o godz. 17:00 w kinie „Klaps” odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego o Jurku Owsiaku – „Fenomen”. Bilety do nabycia w kasie kina lub online.

Aby wesprzeć WOŚP, można dokonywać wpłat poprzez e-skarbonkę https://eskarbonka.wosp.org.pl/dqgpkp oraz do puszek stacjonarnych, znajdujących się w różnych miejscach Limanowej. A w tym roku są to: Kino „Klaps”, „Loft House” kuchnia amerykańsko-włoska, restauracja „Meat Me”, Pracownia Fryzjerska „Yes&You” Julia Romańska-Musiał, restauracja „Siwy Brzeg”, „Beauty Atelier” Centrum Profesjonalnej Pielęgnacji Ciała i Stóp Monika Wajda, „Jantar” – Wędliny Tradycyjnie Wytwarzane, sklep „Bobas”, restauracja „Caverna”, karczma „Matras”, „Elektret”, Gabinet  Kosmetyczny C&G Gabriela Wilczyńska, Studio Urody „Be Glamour” Limanowa, „Mekong” Limanowa, K2 Obuwie.


źródło: Limanowski Dom Kultury; oprac. MAG

fot. Limanowski Dom Kultury

Zobacz również