Trzy limanowskie inwestycje w konkursie Polskiej Agencji Prasowej. Głosowanie trwa do 10 lutego

Trzy limanowskie inwestycje w konkursie Polskiej Agencji Prasowej. Głosowanie trwa do 10 lutego

20 inwestycji zrealizowanych w Małopolsce, a dofinansowanych przez Unię Europejską walczy o miano „Inwestycji z perspektywą 2023” w konkursie, organizowanym przez serwis samorządowy Polskiej Agencji Prasowej. Wśród nich znajdują się 3 zadania wykonane przez miasto Limanowa. Internauci mogą oddać swój głos do 10 lutego, do godz. 16.00.

Konkurs wygrają projekty z największą liczbą głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców danego samorządu. Jest on realizowany w ramach projektu „Polityka spójności w regionach”, współfinansowanego przez Komisję Europejską.

Samorząd miasta Limanowa zgłosił 3 inwestycje: powstanie kompleksu parkowo-rekreacyjnego, przebudowę i rozbudowę budynku dla potrzeb Domu Kultury z salą widowiskową oraz rewitalizację miasta poprzez zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele społeczne.

Głosy można oddawać pod linkami:

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/limanowa-miasto-powstanie

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/limanowa-miasto-rewitalizacja

https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/limanowa-miasto-przebudowa-i

 

źródło: Urząd Miasta Limanowa; oprac. MAG

fot. Urząd Miasta Limanowa

Zobacz również