Zalety pionowych odkurzaczy bezprzewodowych

Zalety pionowych odkurzaczy bezprzewodowych

Potrzebujesz nowego odkurzacza? Jeśli do tej pory w sprzątaniu pomagał Ci tradycyjny odkurzacz, rozważ zmianę urządzenia na pionowy odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzanie dużego salonu bez konieczności przepinania kabla do innego gniazdka, możliwość odkurzenia samochodu na parkingu pod blokiem, brak bólu pleców po odkurzeniu całego mieszkania w zgiętej pozycji. To wszystko umożliwiają nowoczesne odkurzacze bezprzewodowe. Czym oprócz braku kabla różnią się od tradycyjnych odkurzaczy?

Odkurzacz bezprzewodowy czy tradycyjny? Jaki wybrać?

Zarówno odkurzacze bezprzewodowe, jak i tradycyjne z powodzeniem odkurzą całe mieszkanie. Jednak pionowe odkurzacze bez kabla niosą ze sobą pewne korzyści, których nie zapewniają odkurzacze przewodowe.

Odkurzacze bezprzewodowe działają za sprawą akumulatora. Po naładowaniu w stacji dokującej mogą odkurzać przez kilkadziesiąt minut bez przerwy. Dzięki temu nie trzeba przepinać kabla w każdym pomieszczeniu, nie plącze się on też pod nogami.

Odkurzacze bezprzewodowe zajmują mniej miejsca niż tradycyjne odkurzacze, gdyż nie posiadają korpusu. Zbiornik na kurz umieszczony jest zazwyczaj nad szczotką lub w uchwycie.

Odkurzacz bezprzewodowy umożliwi posprzątanie samochodu bez konieczności wizyty w myjni. Jeśli nie masz gniazdka w garażu lub parkujesz auto pod blokiem, docenisz zalety odkurzacza bezprzewodowego.

Używanie odkurzacza pionowego bezprzewodowego pomoże uniknąć bólu pleców po sprzątaniu. Dobrze wyprofilowana wysoka rura sprawia, że podczas odkurzania nie trzeba się zbytnio pochylać. Odkurzacze bezprzewodowe są również dosyć lekkie, więc korzystanie z nich nie obciąża kręgosłupa.

Kolejną zaletą odkurzaczy bezprzewodowych jest ich ciche działanie. Docenią to osoby, które lubią słuchać radia lub podcastów podczas sprzątania, oraz rodzice małych dzieci, którzy znajdują czas na odkurzanie dopiero, gdy ich pociechy śpią.

Odkurzacz pionowy BOSCH Unlimited 7 – czym Cię zaskoczy?

Odkurzacz pionowy BOSCH Unlimited 7 BCS711XXL ma wszystkie zalety odkurzaczy bezprzewodowych. Dodatkowe funkcjonalności czynią go jeszcze bardziej skutecznym wygodnym w użytkowaniu.

Szczotka z podświetleniem LED pozwoli dostrzec kurz w ciemniejszych zakamarkach pomieszczenia czy między meblami. Dzięki temu w Twoim domu będzie naprawdę czysto.

Dokładne odkurzenie przestrzeni pod sofą czy łóżkiem do tej pory zazwyczaj wymagało przesuwania ciężkiego mebla. Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711XXL jest wyposażony w rurę zginaną pod kątem 90 stopni. Dzięki temu bez problemu odkurzy podłogę pod meblami bez konieczności ich odsuwania.

Odkurzacz przemysłowy – czym się wyróżnia? Sprawdź!

Inteligentny tryb automatyczny odkurzacza BOSCH Unlimited 7 BCS711XXL rozróżnia czyszczone powierzchnie i przystosowuje do nich parametry. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie zmieniać ustawień.

Za sprawą klipsa Easy Parking Clip można odstawić odkurzacz w dowolne miejsce, nie tylko do stacji dokującej. Funkcja ta będzie szczególnie przydatna, gdy zadzwoni telefon lub zechcesz po prostu odpocząć.

Zobacz również