Przysięga żołnierzy, sprzęt i kariera w wojsku. Tak będą wyglądały Wojskowe Targi Służby i Pracy w Limanowej

Przysięga żołnierzy, sprzęt i kariera w wojsku. Tak będą wyglądały Wojskowe Targi Służby i Pracy w Limanowej

17 i 18 marca w 15 miejscowościach na terenie Polski odbędą się Wojskowe Targi Służby i Pracy, które. Wśród nich jest również Limanowa.

Podczas targów można będzie sprawdzić swoją możliwość rozwoju zawodowego w wojsku. Zdobyć doświadczenie w dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów sił zbrojnych. I przede wszystkim dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, a także wynagrodzenia.

Odwiedzając targi w Limanowej będzie można zobaczyć sprzęt wojskowy. Od tego najmniejszego po ten z pola walki. Na ulicy Księdza Łazarskiego stanie 60 tonowy czołg Leopard, a także wyrzutnia rakietowa LANGUSTA.

W sobotę o godz. 10. na limanowskim rynku odbędzie się przysięga żołnierzy dobrowolnej służby wojskowej z 8. Bazy Lotnictwa Transportowego. Ślubowanie złoży 70 osób. W związku z dwudniowym wydarzeniem ruch samochodów w centrum miasta będzie ograniczony.

Targi pracy będzie można odwiedzać od godz. 9 do 18.

Zobacz również