Stowarzyszenie „Remedium” zaprasza na zajęcia terapeutyczne i klubowe w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Stowarzyszenie „Remedium” zaprasza na zajęcia terapeutyczne i klubowe w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Stowarzyszenie „Remedium” zaprasza osoby z niepełnosprawnościami na zajęcia terapeutyczne i klubowe w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Tymbarku.

– Jeśli posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej, chcesz zdobyć wiele nowych umiejętności, poznać ciekawe osoby i nauczyć się tworzenia pięknych rzeczy, to miejsce może być właśnie dla Ciebie! – zachęca stowarzyszenie.

Rekrutacja na zajęcia trwa cały rok. Warsztaty są otwarte od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do godz. 15.00. Wymagane dokumenty: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej oraz wniosek o przyjęcie.

Osoby zainteresowane mogą przyjść, aby porozmawiać i zobaczyć z bliska jak działalność WTZ w 11 różnych pracowniach. Stowarzyszenie zapewnia również udział w rehabilitacji ruchowej z fizjoterapeutą i opiekę psychologiczną.

– W sytuacji, jeśli mamy komplet uczestników, trzeba poczekać na wolne miejsce, lecz wciąż można dołączyć na zajęcia klubowe lub spędzić dzień jako wolontariusz. Przyjdź, napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie zapoznamy Cię z naszym warsztatem. Jeśli nie posiadasz orzeczenia ze wskazaniem do terapii zajęciowej, chętnie podpowiemy jak je uzyskać – informuje stowarzyszenie.

Warsztaty są finansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Starostwa Powiatowego w Limanowej i Stowarzyszenia „Remedium” w Tymbarku.

Adres: Tymbark 158
Telefon: 579 471 133 / 18 3325393
e-mail:
stowrem@vp.pl

Stowarzyszenie „Remedium” Warsztat Terapii Zajęciowej | Facebook

www.remedium-tymbark.pl

 

źródło: Stowarzyszenie „Remedium”; oprac. MAG

fot. Stowarzyszenie „Remedium”

 

Zobacz również