W weekendy będą sprzątać gminę. Aktywne osoby mają szansę na vouchery do kina, termy, kręgle, a nawet na na pizzę

W weekendy będą sprzątać gminę. Aktywne osoby mają szansę na vouchery do kina, termy, kręgle, a nawet na na pizzę

Urząd Gminy w Mszanie Dolnej zachęca mieszkańców, aby wzięli udział w akcji zbierania śmieci. W przedsięwzięciu pod hasłem "Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023" udział może wziąć każdy. Aktywne osoby mają szansę otrzymać vouchery do kina, term, a także na kręgle, a nawet na na pizzę.

Jak czytamy na stronie internetowej mszańskiego samorządu, akcja dotyczy terenu gminy Mszana Dolna, aśmieci można zbierać z miejsc publicznych i ogólnodostępnych. 

Wydarzenie zostanie zorganizowane 15 oraz 22 kwietnia.

Do akcji zapraszamy:

Młodzież, uczniów, radnych, sołtysów, jednostki OSP, stowarzyszenia, kluby sportowe, koła gospodyń oraz wszystkie zainteresowane osoby. Prosimy, aby starsi uczestnicy zadbali o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników sprzątania.

Liderzy, którzy w swoim otoczeniu znajdą grupę osób i wspólnie posprzątają jakiś obszar gminy otrzymają worki na odpady oraz rękawice, które można odbierać do 14 kwietnia br. w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Mszana Dolna ul. Spadochroniarzy 6, 34-730  Mszana Dolna. Zebrane śmieci należy zostawić w widocznym dostępnym miejscu. Po zakończeniu akcji zostaną one zabrane przez Firmę Traszkan s.j. 32-413 Zegartowice 105.

Pięć najefektywniejszych grup wyłonionych wg ustalonych kryteriów oceny otrzyma nagrody – vouchery na seans w kinie Śnieżka w Rabce Zdrój, do Termy Gorce w Porębie Wielkiej, na Kręgle w Parkowej w Mszanie Dolnej lub na pizzę.

Koordynatorem akcji jest Referat Gospodarki Komunalnej  Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa. Zwracamy się z prośbą o wykonanie zdjęć ze sprzątania, dzięki którym podsumujemy akcję na stronie internetowej urzędu i w kolejnym wydaniu kwartalnika Nasza Gmina Mszana Dolna.

Bądź z nami! Możesz mieć wpływ na czystość swojej okolicy!

Szczegóły akcji w Regulaminie akcji Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023 – tutaj

Zgłoszenie na akcję Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023 – można także uzupełnić na miejscu – tutaj

Sprawozdanie z akcji Wiosenne Sprzątanie Gminy 2023 – należy przesłać do 28.04.2023 r. – tutaj

Źródło: UG Mszana Dolna

 

Zobacz również