Łucznicy „Błękitu” na szczycie. Potwierdzili znakomitą formę w Warszawie

Łucznicy „Błękitu” na szczycie. Potwierdzili znakomitą formę w Warszawie

Łucznicy „Błękitu” Gruszowiec mają za sobą udany występ w Warszawie. Zwyciężyli w II rundzie Pucharu Polski w Ekstraklasie Seniorów. Ponadto Paweł Ceklarz okazał się najlepszy w finale Międzynarodowego Turnieju Łuczniczego im. Ireny Szydłowskiej.

W klasyfikacji indywidualnej II rundy Pucharu Polski Paweł Ceklarz zajął pierwsze miejsce po pokonaniu dwóch reprezentantów Polski na Igrzyska Europejskie. W finale okazał się lepszy od Arkadiusza Smolińskiego. Zawodnik „Zrywu” Dobrcz wcześniej pokonał Marka Trzópka, który ostatecznie zakończył zawody na dziewiątym miejscu. Zwycięstwo umocniło Pawła Ceklarza na pozycji lidera Pucharu Polski.

Doskonale wypadła również drużyna w składzie: Paweł Ceklarz, Marek Trzópek, Piotr Gardocki. W kategoriach open seniorów i juniorów stanęła na pierwszym stopniu podium, wyprzedzając dziewięć innych zespołów.

Paweł Ceklarz powtórzył sukces również w niedzielnym finale Międzynarodowego Turnieju Łuczniczego im. Ireny Szydłowskiej. Ponownie wykazał się znakomitym przygotowaniem i umiejętnościami, zajmując zasłużenie pierwsze miejsce.

 

źródło: „Błękit” Gruszowiec; oprac. MAG

fot. „Błękit” Gruszowiec

Zobacz również