Znamy zwycięzców XX edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Peugeot 208 trafił w ręce Pani Joanny z Limanowej

Znamy zwycięzców XX edycji loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Peugeot 208 trafił w ręce Pani Joanny z Limanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej, już po raz dwudziesty, rozlosował nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Uroczystość, podczas której poznaliśmy laureatów, miała miejsce w czwartek 15 czerwca w Limanowskim Domu Kultury.

W finale rozlosowano aż 99 wyjątkowych nagród, w tym samochód osobowy Peugeot 208.

Adam Dudek, Prezes Zarządu Banku dokonał oficjalnego otwarcia uroczystości: Witam Państwa na Finale Loterii promocyjnej organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Limanowej pod nazwą AUTOLOKATA. To dla nas niezwykle ważne spotkanie, które stanowi ukoronowanie długotrwałej i owocnej współpracy z naszymi Klientami. Chcielibyśmy przede wszystkim wyrazić swoją wdzięczność dla Państwa za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, korzystając z naszych usług i produktów finansowych. Cieszymy się, że możemy Państwu dziś przekazać wiele atrakcyjnych nagród, które stanowią wyraz naszej wdzięczności i docenienia. Wierzymy, że dzisiejsze wydarzenie będzie dla nas wszystkich niezapomnianym przeżyciem, pełnym pozytywnych emocji i wspaniałych wrażeń. Jeszcze raz serdecznie witam Państwa i życzę wygranych podczas losowania.

Nadzór nad przebiegiem losowania sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł, posiadający uprawnienia do nadzorowania loterii nadane przez Ministra Finansów. Mecenas przedstawił szczegółowo regulamin loterii oraz dokładnie wyjaśnił zasady przeprowadzenia losowania.

Przypomnijmy, udział w losowaniu brały lokaty założone w terminie od 1.04.2022 r. do 31.07.2022 r. i utrzymane do 31.05.2023 r. Każde 1 000 zł na lokacie to jeden kupon konkursowy, który brał udział w losowaniu.

Publiczność z niecierpliwością oczekiwała na ogłoszenie wyników. Oprócz samochodu osobowego Peugeot 208, którego szczęśliwym posiadaczem została Pani Joanna z Limanowej, uczestnicy mieli szansę wygrać wiele innych wyjątkowych nagród. Wśród nich znalazły się m.in. telewizor, ciśnieniowe ekspresy do kawy, rowery, odkurzacze, tostery, czajniki oraz wiele innych.

Lista Laureatów loterii dostępna na www.bs.limanowa.pl

Wręczenie nagród uświetnił występ Zespołu „Spod Kicek”. Dodatkowo organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: animacje, słodkości i konkursy z nagrodami. Quiz wiedzy o Banku dzieci zdały celująco w nagrodę otrzymując gadżety z logo Banku.

Nad całością przebiegu spotkania czuwał, jak zawsze profesjonalnie przygotowany Marian Wójtowicz, który jest cenionym w regionie konferansjerem, a swoją osobowością i ciekawymi anegdotami wzbogaca każdą lokalną imprezę.

Wiceprezes Zarządu Banku, Waldemar Żurek w swoim wystąpieniu zachęcił zebranych do udziału w kolejnej już XXI edycji loterii, która rozpoczęła się 10 kwietnia 2023 r. : W tegorocznej edycji loterii wprowadziliśmy wiele nowości, aby jeszcze bardziej zadowolić naszych Klientów. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie nowej kategorii nagród pieniężnych w wysokości 100 000 zł, 30 000 zł oraz 10 000 zł oraz zwiększenie puli nagród. Co więcej nagrodę główną w wysokości 100 000 zł można przeznaczyć na dowolny cel. Klient sam decyduje czy za wygraną kupi samochód czy spełni inne marzenia. Mamy nadzieję, że ta zmiana przyczyni się do jeszcze większej satysfakcji naszych Klientów, a także zachęci do udziału w loterii. Autolokata to doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zwiększyć swoje oszczędności. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia – mówił Wiceprezes.

 

Zobacz również