Adam Dudek: Odchodząc, czuję, że wypełniłem swoją powinność i mam satysfakcję z tego, co udało się osiągnąć

Adam Dudek: Odchodząc, czuję, że wypełniłem swoją powinność i mam satysfakcję z tego, co udało się osiągnąć

Adam Dudek przechodzi na emeryturę. Prezes Banku Spółdzielczego w Limanowej w tej instytucji przepracował ponad 50 lat. Jak mówi na emeryturze na pewno nudził się nie będzie. A, co będzie robił i jak wspomina swoją karierę, o tym dowiecie się z naszej rozmowy.

Pan Adam Dudek funkcję prezesa banku Spółdzielczego będzie pełnił do końca lipca. Na tym stanowisku zastąpi go Marcin Kozdroń, który do tej pory pełnił funkcję wiceprezesa tej instytucji. Z kolei Zofia Szewczyk będzie pełniła nową rolę, a po zmianach personalnych, które zaszły również w zarządzie Banku Spółdzielczego została wiceprezesem banku.

– To dobrze, że bankiem będą kierowały osoby, które wywodzą się z naszego lokalnego środowiska. To zapewni kontynuowanie idei, którymi nasze bank się kieruje – podkreśla Adam Dudek.

Jeszcze urzędującego prezesa Banku Spółdzielczego w Limanowej zapytaliśmy o, to, jak wspomina swoją karierę i czuję się spełniony zawodowo. Nie mogło zabraknąć pytań dotyczących funkcjonowania limanowskiej instytucji, której ikoną stał się pan Adam i jest nierozerwalnie z nią utożsamiany.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

Zobacz również