Gratulacje dla Huberta Bugajskiego

Gratulacje dla Huberta Bugajskiego

Hubert Bugajski, finalista 45. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Słopnice Górne, był gościem na posiedzeniu Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Limanowej.

– Podczas spotkania Hubert opowiedział o swoich zmaganiach na poszczególnych etapach, przyznając że pytania w finale głównym były bardzo trudne i zaskakujące. Warto tutaj nadmienić, że jako jedyny z całej Polski zdobył najwięcej punktów na tym turnieju z ratownictwa medycznego. Pytany o plany na przyszłość powiedział, iż w swojej jednostce macierzystej OSP Słopnice Górne na pewno będzie działał, a jeśli chodzi o służbę w PSP, to jeszcze nie jest zdecydowany – czytamy w relacji z wydarzenia.

W imieniu Komendanta Powiatowego PSP w Limanowej gratulacje Hubertowi oraz jego rodzicom złożył mł. bryg. Krzystof Hybel, pełniący obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Limanowej. Słowa uznania wyrazili również prezes ZOP ZOSP RP, druh Grzegorz Janczy, a także starosta Mieczysław Uryga.


źródło: KP PSP w Limanowej; oprac. MAG

fot. KP PSP w Limanowej

Zobacz również