Jakie są wady i zalety bukmachera bez dowodu?

Jakie są wady i zalety bukmachera bez dowodu?

Na pewno Ty też — tak jak większość osób — nie lubisz byle komu podawać swoich danych osobowych. Jeśli jesteś fanem zakładów, pewnie nie raz zdarzało Ci się sprawdzać, czy istnieją bukmacherzy bez dowodu — tacy, którym nie trzeba przesyłać skanu dowodu. Jeśli tak, to z poniższego tekstu dowiesz się, jak sytuacja wygląda w świetle prawa.

Bukmacherzy bez dowodu — czy coś takiego istnieje?

Nie zamierzamy trzymać Cię w niepewności. Od razu na wstępie chcemy zaznaczyć — z punktu widzenia ochrony danych osobowych, bukmacher bez dowodu wydaje się świetnym rozwiązaniem. Jednak weryfikacja Twojej tożsamości jest procesem nieuniknionym, jeśli chcesz cieszyć się wygodną grą, w której masz szansę na wysokie wygrane.

Chcesz lepiej zrozumieć, na czym polegają zakłady bez dowodu? Odwiedź stronę: https://www.oszustwo.info/bukmacherzy/bez-dowodu/ — pod tym adresem znajdziesz wszystkie istotnie informacje, które pozwolą Ci dogłębnie zrozumieć istotę weryfikacji graczy za pomocą dokumentu tożsamości.

A więc na czym polegają zakłady bukmacherskie bez dowodu?

Zakład bukmacherski bez dowodu można u niektórych bukmacherów obstawić w warunkach konta tymczasowego. Jest to rozwiązanie — jak sama nazwa wskazuje — tymczasowe. Jeśli zamierzasz grać na poważnie na danej stronie, to i tak pełna weryfikacja Cię nie ominie.

Na szczęście coraz częściej da się uniknąć przesyłania skanu dowodu osobistego lub paszportu do firmy bukmacherskiej — w dalszej części tekstu dokładniej omawiamy to rozwiązanie. 

Czy są jakieś zalety obstawiania bez dowodu?

Wiadomo, że pełnię możliwości korzystania z oferty firm z zakładami daje pełna weryfikacja gracza. Takie mamy przepisy prawa — nie jest to żaden kaprys firm bukmacherskich. Niemniej, trzeba wspomnieć o zaletach gry bez pełnej weryfikacji.

Do najważniejszych plusów tej formy zakładów należą:

  • Wręcz błyskawiczny proces zakładania konta;
  • Możliwość odebrania bonusów powitalnych;
  • Typowanie zakładów (najczęściej obarczone limitem wartości zakładu);

To by było na tyle, jeżeli chodzi o zalety oferty bukmachera bez dowodu. Czas przejść do wad tego rozwiązania. One powinny Ci definitywnie wybić z głowy pomysł typowania u buka bez weryfikacji swojej tożsamości.

Mówiąc o minusach obstawiania bez dowodu, trzeba wspomnieć o:

  • Ograniczony czas obstawiania (warunkiem dalszej gry jest pełna weryfikacja);
  • Najważniejsze: brak opcji wypłacenia środków z konta gracza;
  • Ograniczony limit stawek w zakładach;

Jak widzisz — zakłady bukmacherskie bez dowodu są możliwe, jednak gra w tym systemie jest pozbawiona sensu.

Na pewno jest to dobre rozwiązanie dla niecierpliwych osób. Jeśli lubisz wszystko otrzymywać natychmiast, bukmacherzy bez dowodu są dla Ciebie odpowiednią opcją.

Pomijasz tutaj cały proces rejestracji — formalności są w tym przypadku ograniczone do absolutnego minimum.

Obstawianie bez dowodu — kiepskie rozwiązanie dla wytrawnego typera

Już zostało to wyraźnie wypowiedziane, jednak tytułem usystematyzowania — jeśli jesteś prawdziwym maniakiem branży bukmacherskiej, zakłady bukmacherskie bez dowodu tylko niepotrzebne wzbudzą w Tobie irytację. Co z tego, że wytypujesz wydarzenia, jak brak rejestracji nie pozwoli rozwinąć Ci skrzydeł.

Z drugiej strony, jeśli jesteś osobą początkującą, która średnio odnajduje się w świecie typowania online, brak rejestracji może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu rozwiązaniu zapoznasz się dokładnie z panelem użytkownika na danej stronie bukmachera, dowiesz się, na czym polegają promocje bukmacherskie i nauczysz się obstawiać online.

Dopiero w momencie, gdy nabierzesz pewności siebie — obstawisz swój pierwszy zakład bukmacherski bez dowodu, przystąpisz do weryfikacji swojego konta.

Weryfikacja nie musi być źródłem zmartwień

Najlepsi bukmacherzy bez dowodu idą na rękę swoim klientom. Niektóre z firm działających na polskim rynku usług bukmacherskich pozwalają weryfikować konto gracza za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej, z której korzysta gracz.

Trzeba tu oczywiście sprawdzić, czy Twój bank znajduje się na liście podmiotów, które  obsługują weryfikację gracza u bukmachera online bez konieczności wysyłania dowodu. Jeśli tak, to nie musisz się niczego obawiać — wszystko załatwisz za pośrednictwem swojego banku. Przyspieszy to całą procedurę weryfikacji Twojego konta, ponieważ proces ten odbywa się w sposób automatyczny.

To rozwiązanie podnosi poziom bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. Tak naprawdę nie są one tu przekazywane do bukmachera, a jedynie uwierzytelniane z danych bankowych. Cały proces wykonasz w zaledwie kilka chwil za pośrednictwem smartfona i bankowości mobilnej.

Rozwiązanie to jest również doceniane przez firmy bukmacherskie — ich pracownicy nie muszą ręcznie dokonywać weryfikacji użytkowników. Można powiedzieć, że rozwiązanie to prowadzi do sytuacji win-win. 

Czemu bukmacherzy bez dowodu nie pozwalają obstawiać graczom?

Firmom bukmacherskim naprawdę zależy na ułatwianiu życia ich klientów. W końcu wygoda użytkownika przyciąga nowe osoby chcące obstawiać na danej stronie. Co jest zatem powodem tej uciążliwej biurokracji?

Przyczyn należy szukać w ustawie hazardowej — dokumencie, którego jednym z celów była ochrona osób nieletnich przed hazardem. Ustawodawca uznał, że zakłady mogą także prowadzić do uzależnienia. Zatem są one traktowane w świetle prawa w podobny sposób jak wszelkiego rodzaju kasyna.

Weryfikacja gracza jest też metodą ochrony firm bukmacherskich przed oszustami. Gdyby jedna osoba mogła założyć 10 kont, wtedy mogłaby korzystać z 10 bonusów powitalnych. Wyobrażasz sobie na pewno, na jakie straty narażony byłby najlepszy bukmacher bez dowodu w takim świecie.

Bukmacher bez dowodu — wnioski końcowe

Jak widzisz, bukmacherzy bez dowodu nie mają racji bytu w polskich warunkach. Mimo to, jeśli zależy Ci na czasie, warto czasem korzystać z tej przyspieszonej ścieżki zakładania konta — trwa to chwilę i niemal natychmiast możesz zacząć typowanie ulubionych wydarzeń.

 

Zobacz również