Zmarła Maria Szkarłat: Była osobą niezwykle oddaną swojej pracy, zaangażowaną w rozwój edukacji

Zmarła Maria Szkarłat: Była osobą niezwykle oddaną swojej pracy, zaangażowaną w rozwój edukacji

Zmarła Maria Szkarłat, założycielka i dyrektorka Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. Józefa Tischnera w Limanowej. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek, 14 lipca o godz. 14. w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej.

Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 11 lipca 2023 r., odeszła od nas Pani Maria Szkarłat – wyjątkowa osoba, nauczycielka, założycielka i dyrektorka Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. Józefa Tischnera w Limanowej. Była osobą niezwykle oddaną swojej pracy, zaangażowaną w rozwój edukacji oraz wzorem dla wielu pokoleń uczniów i nauczycieli.

Odeszła od nas nie tylko doskonała nauczycielka i dyrektorka, ale także osoba o wielkim sercu i oddanie dla innych. Pani Maria Szkarłat zawsze była gotowa pomóc swoim uczniom, kolegom z pracy oraz społeczności lokalnej. Jej praca, pasja i oddanie zostaną na zawsze zapamiętane przez wszystkich, którzy mieli przyjemność z nią współpracować.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek, 14 lipca 2023 r., o godzinie 14:00 w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. To będzie czas, aby wspólnie oddać hołd wyjątkowej osobie i uczcić jej życie i wkład w rozwój edukacji oraz społeczności lokalnej.

Jej dziedzictwo będzie żyć w naszych sercach i pamięci jako inspiracja do dalszego działania i oddania dla innych – czytamy na internetowej stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. Józefa Tischnera w Limanowej.

Fot. archiwum Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. Józefa Tischnera w Limanowej.

Zobacz również