Burmistrz Anna Pękała: „Nie będę kandydować w wyborach na burmistrza Mszany Dolnej. Nie będę kandydować w wyborach na radnego miasta, powiatu czy województwa”

Burmistrz Anna Pękała: „Nie będę kandydować w wyborach na burmistrza Mszany Dolnej. Nie będę kandydować w wyborach na radnego miasta, powiatu czy województwa”

Burmistrz Mszany Dolnej Anna Pękała wydała oświadczenie w sprawie przyszłorocznych wyborów samorządowych. Cytujemy je poniżej.

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy!

Uznałam, że już czas, aby oznajmić Wam moją decyzję dotyczącą przyszłorocznych wyborów samorządowych. Wprawdzie przed nami wybory parlamentarne, ja jednak chciałabym już dzisiaj przekazać decyzję co do następnej kadencji. Nie będę kandydować w wyborach burmistrza Mszany Dolnej. Nie będę kandydować w wyborach na radnego miasta, powiatu czy województwa.

Natomiast przedstawię Państwu plan rozliczenia się z tzw. obietnic przedwyborczych:

– 27 października, 24 listopada, 29 grudnia 2023 roku, 26 stycznia i 23 lutego 2024 roku zapoznam Państwa z realizacją tematów zawartych w programie wyborczym mojego komitetu;

– 29 marca 2024 roku dowiecie się Państwo, co udało mi się kontynuować i ukończyć ze spraw pozostawionych przez mojego poprzednika;

– 12 kwietnia 2024 roku będziecie mogli oglądnąć reportaż poświęcony mijającej kadencji;

– dodatkowo jeszcze dwukrotnie spotkamy się w konwencji Q&A czyli pytań i odpowiedzi, a mianowicie w grudniu 2023 roku i marcu 2024 roku.

Oczywiście wszystkie informacje i filmiki znajdziecie Państwo w wymienionych przeze mnie terminach na moim profilu na Facebooku.

źródło: profil FB „Burmistrz Miasta Mszana Dolna – Anna Pękała”; oprac. MAG

fot. kadr z nagrania opublikowanego na profilu FB „Burmistrz Miasta Mszana Dolna – Anna Pękała”;

Zobacz również