Pracowity weekend Limanowskiej Grupy Rowerowej

Limanowska Grupa Rowerowa jest coraz aktywniejsza. 9 i 10 września kolarze z naszego regionu z powodzeniem brali udział w trzech wydarzeniach: TatraRoadRace szosami Podhala, Tour de Cracovia oraz 5. Indywidualnej Jeździe na Czas na lotnisku w Mielcu.

W wyścigu TatraRoadRace na 250 zawodników Emanuel Piaskowy zajął 5. miejsce w kategorii open i 3. w kategorii M3. Tomasz Sroka był 11. w kategorii open i 5. w kategorii M4. Maciej Etgens zajął 15. miejsce w kategorii open, a w kategorii M3 był 7. Filip Włodarczyk w kategorii open finiszował jako 30., a w kategorii M1 stanął na 2. stopniu podium. Filip Żelasko po kolizji zajął 248 miejsce.

W Tour de Cracovia na 264 zawodników Tomasz Maciuszek był 82. w kategorii open, a 45. w kat. M2. Z kolei Adrian Dudzic zajął 149. pozycję w kategorii open, a 32. w kategorii M1.

W 5. Indywidualnej Jeździe na Czas na lotnisku w Mielcu Dominika Michura stanęła na 3. stopniu podium w kategorii open, a w swojej kategorii wiekowej była najlepsza. Adrian Dudzic w kategorii open zajął 36. lokatę, a w swojej kategorii wiekowej był 4.

źródło: Limanowska Grupa Rowerowa; oprac. MAG