Sukcesy zawodników „Patrii” Młynne na Słowacji

3 września 20-osobowa reprezentacja klubu „Patria” Młynne uczestniczyła w zawodach rankingowych Słowackiego Związku Biegu na Orientację. Zawody odbyły się w miejscowości Ganovce niedaleko Popradu.

W programie zawodów były dwa biegi sprinterskie z klasyfikacją łączną. Teren sprzyjał szybkiemu bieganiu, więc kluczowym był jak najszybszy wybór wariantu, co później miało przełożenie na lepszy czas biegu na mecie.

Znakomicie w tych zawodach spisali się zawodnicy z Młynnego. Pierwsze miejsca zdobyli: Wanda Piszczek (W10), Antoni Bałaziński (M14), Maksymilian Król (M18), Martyna Zelek (W18). Na drugich miejscach uplasowali się: Krystian Król (M12), Julita Mordarska (W12). Trzecie miejsce zdobyli: Bartłomiej Zelek (M12), Filip Zelek (M14), Nina Dunikowska (W12), Wojciech Sowa (M10), Hanna Wiktor (W10).

źródło: Urząd Gminy Limanowa; oprac. Mag