Trwa rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Do udziału w akcji zaprasza Dawid Stachura, lider rejonu Mszana Dolna

Trwa rekrutacja wolontariuszy do Szlachetnej Paczki. Do udziału w akcji zaprasza Dawid Stachura, lider rejonu Mszana Dolna

W Mszanie Dolnej od kilku lat działa grupa wolontariuszy, którzy starają się dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin w rejonie i zmieniać ich życie na lepsze. Do tego grona mogą dołączyć kolejni ludzie dobrej woli.

– Rejon Mszana Dolna składa się z miasta Mszana Dolna, gminy Mszana Dolna, gminy Niedźwiedź a także, od tego roku, z gminy Dobra. Jesteśmy w stałym kontakcie z jednostkami samorządowymi odpowiedzialnymi za pomoc potrzebującym, jednak zachęcamy każdego, kto ma wiedzę na temat trudnej sytuacji w poszczególnych rodzinach, aby skorzystał z formularza zgłoszeniowego – mówi lider rejonu, Dawid Stachura.

Formularz znajduje się pod linkiem: https://moja.szlachetnapaczka.pl/zglaszam/witaj

– Wolontariuszy nigdy za wielu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat, zarówno z okolic Mszany Dolnej, jak i z Gminy Dobra, aby dołączyli do naszej wesołej gromady, Gwarantujemy, że poznasz cudownych ludzi, o podobnych wartościach, zawsze chętnych do pomocy. Niezależnie od wieku, czy też zainteresowań, na pewno znajdziesz swoją bratnią duszę – zachęca Dawid Stachura.

Otwarcie Bazy Rodzin zaplanowano na 18 listopada, a Weekend Cudów na 18 i 19 grudnia.

źródło: Szlachetna Paczka Mszana Dolna; oprac. MAG

fot. arch.Tv28

Zobacz również