Witamy na naszej nowej stronie

Witamy na naszej nowej stronie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową stronę internetową. Prace nad nią trwały dość długo. Mamy nadzieję, że przypadnie ona wam do gustu.

To ważne zadanie powierzyliśmy firmie Marcina Guzika Net-Factory, który zadbał nie tylko o techniczną, ale też wizualną jakość naszej strony internetowej.

Mamy nadzieję, że dokonane zmiany i nowa szata graficzna oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że będziecie mogli sprawnie korzystać z naszej strony zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Dodatkowo udało się wykonać migrację całej bazy danych i teraz bez problemu możecie wyszukiwać, przeglądać artykuły, które powstały na łamach TV28.pl w latach 2010-2023 – a jest ich ponad 18000!

Moduły, które zostały wprowadzone zastąpiły dotychczasowe dobrze Wam znane kategorie tematyczne (Aktualności, Sport, Rozmaitości). Publikowane artykuły będą bardziej przejrzyste, a tym samym łatwiej będzie można znaleźć wybrany dla siebie interesujący temat.

Wprowadziliśmy osobne kategorie naszych tygodniowych Informacji, a także porannego podcastu radiowego „W Rytmie Poranka” – audycja ponownie startuje od 1 października i będzie emitowana zarówno na naszej stronie internetowej, jak i telewizyjnym fanpagu na facebooku.

Zachęcamy was do korzystania z publikacji ogłoszeń, które możecie zamieszczać bezpłatnie.  Mamy nadzieję, że ta zmiana sprosta Państwa oczekiwaniom oraz znacznie podniesie komfort użytkowania.

Strona została wzbogacona również o kamerę internetową z limanowskiego rynku. Obraz udostępniła dla nas firma EL-SAFE.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić was do surfowania po zakątkach naszej strony internetowej.

Zobacz również