Zaproszenie XXIV Powiatowe Święto Owocobrania. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół „Golden Life”

Zaproszenie XXIV Powiatowe Święto Owocobrania. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół „Golden Life”

9 i 10 września Łukowica stanie się sercem święta pełnego muzyki, smaków i radości. Razem z organizatorami zapraszamy na XXIV Powiatowe Święto Owocobrania.

– Przygotujcie się na prawdziwą muzyczną ucztę! W ciągu dwóch dni na naszej scenie wystąpią zespoły rockowe, które porwą Was do tańca i zapewnią niezapomniane wibracje. Dodatkowo, regionalne zespoły ludowe dostarczą autentycznych dźwięków ludowej tradycji. Tradycyjna nuta popłynie od zespołu regionalnego „Dolina Słomki” oraz zespołu regionalnego „Przyszowianie” Usłyszycie i zobaczycie także zespoły z sąsiednich miejscowości. Będą to: „Górale Łąccy”, Kapela „Kiborica”, Kapela Ludowa „Głos Beskidu”, a także „Świdnicoki” oraz gwiazdy dużej sceny – „The Wisky”, „Pa Tera”. Gwiazda tegorocznej imprezy to zespół „Golden Life” – informuje Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Łukowicy.

Nie zabraknie stoisk gastronomicznych.

– Smakosze jedzenia będą zachwyceni! Stoiska kulinarne pełne będą przepysznych dań i przekąsek przygotowanych z wykorzystaniem sezonowych owoców. Lokalne przysmaki z pewnością zaspokoją wszelkie kulinarne pragnienia – zachęcają organizatorzy.

Dla dzieci przygotowano bogaty program atrakcji – plac zabaw, malowanie twarzy, konkursy i wiele innych niespodzianek, które sprawią, że cała rodzina będzie bawić się doskonale.

 

źródło: GOKSiT Łukowica; oprac. MAG

fot. GOKSiT Łukowica

Zobacz również