Zawodnicy Patrii Młynne zdobyli medale w Przemyślu

22-osobowa reprezentacja klubu Patria Młynne wzięła udział w Klubowych Mistrzostwach Polski w Biegu na Orientację w Przemyślu. Ogółem wystartowało ponad 560 zawodników z prawie 50 klubów z całej Polski.

W programie były trzy starty: bieg sprinterski nocny na Starym Mieście, bieg średniodystansowy oraz Puchar Twierdzy Przemyśl w kategorii duetów.

W biegu sprinterskim wicemistrzem Polski został Antoni Bałaziński, 7. miejsce zajął Wojciech Sowa, a 8. – Wanda Piszczek. Na 10. miejscu rywalizację zakończyła Hanna Wiktor. Bardzo dobre wyniki uzyskali Julita Mordarska (12. miejsce) i Michał Sajdak (15. miejsce).

W biegu średniodystansowym 5. lokatę wywalczyła Wanda Piszczek, Wojciech Sowa był 6. W pierwszej dziesiątce znaleźli się również Antoni Bałaziński (9.), Anna Stypuła (10.) i Szymon Stypuła (10.). Nina Dunikowska zajęła 14. miejsce.

W Pucharze Twierdzy Przemyśl w kategorii junior 1. miejsce wywalczyli Antoni Bałaziński i Oskar Mordarski. 8. miejsce zajęli Maksymilian Król i Filip Zelek, a Krystian Król i Michał Sajdak – 10. Wśród juniorek Magdalena Fitrzyk i Martyna Zelek były 7.

źródło: Patria Młynne; oprac. MAG