1 listopada – zmiana organizacji ruchu w Limanowej i Mszanie Dolnej

1 listopada – zmiana organizacji ruchu w Limanowej i Mszanie Dolnej

W dniu uroczystości Wszystkich Świętych w Limanowej i Mszanie Dolnej zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

LIMANOWA

W obrębie limanowskich cmentarzy wprowadzone będzie ograniczenie ruchu pojazdów samochodowych w godzinach od 7:00 do 17:00. Plan organizacji ruchu przewiduje zamknięcie ruchu dla pojazdów na odcinku ul. Księdza Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego do skrzyżowania z ul. Szwedzką. Od ul. Płk. Jońca w kierunku ul. Księdza Łazarskiego można będzie dojechać do wysokości parkingu prywatnego za mostkiem, a dalszy odcinek tej drogi do skrzyżowania z ul. Szwedzką będzie zamknięty dla ruchu pojazdów. Cała ulica Szwedzka będzie wyłączona dla ruchu pojazdów. Ul. Bronisława Czecha od strony ulicy Grunwaldzkiej można będzie dojechać do wysokości skrzyżowania z mostem na wysokości Cmentarza Komunalnego, a dalszy odcinek drogi będzie udostępniony wyłącznie dla ruchu pieszych.

Kierowcy proszeni są o stosowanie się do obowiązujących w tym dniu znaków na drogach oraz poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek.

MSZANA DOLNA

W Mszanie Dolnej w godzinach 10:30-16:00 będzie zamknięta ul. Matejki oraz ul. Ks. Józefa Stabrawy. Kierowcy proszeni są o respektowanie zakazu parkowania po prawej stronie ul. Leśnej (jadąc od Rynku). Parkować na tej ulicy można jedynie po lewej stronie. Porządku będą pilnować funkcjonariusze policji i Straży Miejskiej. Ograniczenia nie dotyczą mieszkańców ul. Matejki. Schemat organizacji ruchu obowiązujący w tym dniu zamieszczony jest poniżej. Odwiedzający cmentarz mogą zaparkować swój samochód: na parkingach przy cmentarzu (od ul. Malinowej), przy kościele św. Michała Archanioła (od ul. Spadochroniarzy), za Domem Strażaka (wjazd od ul. Rynek), przy przychodni „Vital-Med” oraz przy Miejskiej Bibliotece.

źródło: Urząd Miasta Limanowa, Urząd Miasta Mszana Dolna; oprac. MAG

fot. Urząd Miasta Limanowa, Tv28

Zobacz również