3 edycja IKO Nakamura Polish Open 2023 już niebawem w Limanowej!

3 edycja IKO Nakamura Polish Open 2023 już niebawem w Limanowej!

Drodzy czytelnicy! Z przyjemnością informujemy, że Limanowska Telewizja Internetowa TV28.pl po raz kolejny objęła Patronat Medialny nad turniejem Karate Kyokushin: IKO Nakamura Polish Open, którego organizatorem jest Limanowski Klub Kyokushin Karate. Poniżej prezentujemy wszystkie informacje na temat zbliżających się zawodów.

3 edycja IKO Nakamura Polish Open odbędzie się już w najbliższą sobotę (28-go października) w Limanowej. Organizatorzy dokładają wiele starań, by podnieść poziom wydarzenia w porównaniu do poprzedniego roku. W tym roku zawodnicy będą rywalizować na specjalnie przygotowanej macie z podwyższeniem, kratownicą i oświetleniem. Przewidziano również bardziej okazałe puchary i stypendia finansowe dla zawodników na podium w kategoriach seniorskich i masters. Mało tego! Honbu (centrala IKO Nakamura w Japonii) na czele z Daiyho Masanaga Nakamura (8 dan) zdecydowało wysłać do Polski dwóch znanych i utytułowanych zawodników: Sensei Genki Kamei i Sensei Yuya Konishi, którzy wezmą udział w specjalnych walkach. Podczas turnieju na pewno zobaczymy zawodników sportów walki: Kamila Szkaradka, Andrzeja Karkulę oraz Łukasza Brzeskiego, którzy wykonają pokazowe walki MMA.

Głównym sponsorem jest firma NOWI, która od lat wspiera Limanowski Klub Kyokushin Karate.

Zapowiedź 3th IKO Nakamura Polish Open 2023

Wideo relacja z 2022 roku:

Tak było w 2022 roku podczas 2 edycji IKO Nakamura Polish Open 2022. Limanowski Klub Kyokushin Karate świętował 40 lat krzewienia Karate Kyokushin na ziemi limanowskiej oraz 25 lat sportowej działalności Klubu.

Plakat turnieju:

więcej informacji na stronie wydarzenia: www.ikonpolishopen.pl

Zobacz również