Jaka lodówka do eleganckiej kuchni? Sprawdzamy dostępne opcje!

Jaka lodówka do eleganckiej kuchni? Sprawdzamy dostępne opcje!

Chcesz, by twoja kuchnia zachwycała wystrojem? Zdecyduj się na sprzęt w zabudowie! Masz wówczas pewność, że przestrzeń będzie spójna i dostosowana do twojego gustu. Zobacz polecane modele lodówek do eleganckiej kuchni i sprawdź, jak wybrać najlepszy model!

Lodówka do zabudowy – czy warto?

Jaka lodówka do eleganckiej kuchni? Sprawdzamy dostępne opcje!

Zastanawiasz się, czy kuchnia w zabudowie to dobry pomysł? Chociaż to kosztowne rozwiązanie, wiele osób decyduje się na taką inwestycję. W dłuższej perspektywie – to się opłaca! Nawet jeśli zdecydujesz się na wymianę sprzętów, odpada żmudne szukanie nowych modeli wolnostojących, które wizualnie będą pasować do całości. Dotyczy to zwłaszcza lodówki, która swoją bryłą może przytłoczyć wnętrze. Zabudowana, dobrze się wkomponuje w przestrzeń. Jeśli wybierzesz taką opcję, łatwiej będzie utrzymać urządzenie w czystości – koniec z czyszczeniem palców odbitych na drzwiach urządzenia!

Pamiętaj jednak, że idą za tym pewne ograniczenia. Lodówka do zabudowy oznacza utrudniony montaż i bardziej skomplikowaną naprawę w przypadku awarii. Także wybór modeli zwykle będzie mniejszy niż w przypadku sprzętów wolnostojących.

Na co zwracać uwagę, wybierając lodówkę?

Wiesz już, że lodówka do zabudowy to opcja dla ciebie? Przyjrzyj się parametrom technicznym, by zdecydować, który sprzęt sprawdzi się najlepiej! Przeanalizuj:

 • wymiary urządzenia;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • klasę energetyczną;
 • poziom hałasu;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • udogodnienia związane z przechowywaniem konkretnego rodzaju żywności;
 • dodatkowe funkcje;
 • łatwe sterowanie.

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć? Sprawdź najlepiej oceniane modele marki Amica. To chętnie wybierany producent, który ceniony jest za doskonały stosunek jakości do ceny. Dobrze mieć budżet ok. 2000-3000 zł, by było w czym wybierać!

Polecane lodówki do zabudowy – Amica

Zobacz, które sprzęty marki Amica są najchętniej kupowane jako idealne uzupełnienie eleganckiej kuchni. Wszystkie poniższe lodówki do zabudowy kupisz za mniej niż 3000 zł!

 • AMICA BK3235.4DFOM – pojemność chłodziarki to 177 l, zamrażarki – 64 l. Klasa energetyczna tego modelu to F. Przyjrzyj się uważnie liście technologii, z Total No Frost na czele. Spodoba ci się AdaptZone, czyli specjalna szuflada, w której możesz regulować temperaturę w zakresie od -3 do 3 stopni Celsjusza. Docenisz też funkcję Super zamrażanie i Super chłodzenie. CoolManagement System to z kolei możliwość sterowania temperaturą aż w trzech strefach, by jak najlepiej dostosować działanie urządzenia do twoich potrzeb.
 • AMICA BK2665.4 – sprzęt, w którym chłodziarka ma pojemność 142 l, zamrażarka – 60 l. Klasa energetyczna tego modelu to F. Temperaturę możesz ustawić za pomocą pokrętła MechanicalControl. Spodoba ci się też technologia umożliwiająca automatyczne odszranianie chłodziarki. System FlexiShelf pozwoli ci lepiej zaaranżować przestrzeń w środku urządzenia!
 • AMICA BK3265.4UAA – w tym modelu chłodziarka ma pojemność 195 l, zamrażarka – 75 l. Klasa energetyczna sprzętu to E. Temperaturę ustawisz za pomocą pokrętła. Docenisz system FlexiShelf oraz automatyczne odszranianie chłodziarki.

Chcesz odkryć więcej modeli? Sprawdź inne lodówki do zabudowy Amica w sklepie MediaMarkt. Przed zakupem przeczytaj recenzje użytkowników – to ważna wskazówka, która pomoże ci zdecydować, czy konkretne rozwiązanie sprawdzi się w twojej kuchni.

Zobacz również