Limanowa. Podczas interwencji domowej policjanci ujawnili narkotyki

Limanowa. Podczas interwencji domowej policjanci ujawnili narkotyki

Podczas interwencji domowej policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego KPP w Limanowej ujawnili narkotyki. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 38 – latka agresywnie zachowującego się wobec swojej żony.

Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji domowej w Limanowej w nocy z 21 na 22 października. 38 – letni mężczyzna był agresywny wobec swojej żony.

– Funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia i znaleźli jeden krzak konopi indyjskiej oraz 230 gramów marihuany. W związku z podejrzeniem stosowania przemocy domowej mundurowi uruchomili procedurę Niebieskiej Karty. 38-latek odpowie za znęcanie się nad żoną oraz posiadanie środków odurzających – mówi st. asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy KPP Limanowa.

Policjanci przypominają. Osoby pokrzywdzone przemocą oraz znajdujące się w różnych trudnych sytuacjach kryzysowych wsparcie i pomoc uzyskają również w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej znajdującym się przy ulicy ul. Józefa Marka 9 w Limanowej. Z pracownikami ośrodka można kontaktować się osobiście, telefonicznie lub mailowo: telefon: +48 18 33 75 826 adres e-mail: pcpr@powiat.limanowski.pl.

Jeżeli z jakichś powodów ktoś nie chce dzwonić na policję, to można się skontaktować z „Niebieską Linią” – 800 120 002 – konsultanci pomogą i podpowiedzą, co najlepiej zrobić w takiej sytuacji. Niebieska linia jest bezpłatna i czynna całą dobę.

Fot. archiwum policja w Limanowej

Zobacz również