Limanowska policja podsumowała weekend na drogach powiatu

Limanowska policja podsumowała weekend na drogach powiatu

Sześć zdarzeń na drogach powiatu limanowskiego odnotowali policjanci. Nikt w zdarzeniach nie ucierpiał.

Weekend na drogach regionu zaczął się od dwóch piątkowych kolizji. O godz. 14. w Mordarce kierująca pojazdem marki Skoda najechała na tył poprzedzającego ją BMW, sprawczynię ukarano mandatem.

W Kamienicy kierujący pojazdem marki KIA podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem marki Honda, sprawca otrzymał upomnienie w postaci mandatu.

W sobotę o godz. 11. w Starej Wsi kierujący Seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem uderzył w skrzynkę rozdzielczą doprowadzając do jej uszkodzenia. Sprawca został ukarany mandatem. Na miejsce wezwano pracowników pogotowia energetycznego, którzy musieli naprawić skrzynkę.

Tego samego dnia w Jurkowie kierujący pojazdem marki Mercedes podczas nieprawidłowego manewru cofania najechał na stojący za nim pojazd marki Peugeot, sprawca ukarany mandatem karnym.

W pierwszym dniu października o godzinie 1:50 w miejscowości Kamienica kierujący pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem uderzył w słup i wjechał do rowu.

Kierujący był trzeźwy, został pouczony przez policjantów.

O godzinie 15:50 w miejscowości Młyńczyska kierujący pojazdem marki Skoda zajechał drogę jadącemu pojazdem marki BMW, który wykonywał manewr wyprzedzania, sprawca został ukarany mandatem.

Fot. OSP Kamienica (kolizja z 1 października)

Zobacz również