„Odjechana farsa” w Limanowskim Domu Kultury. W rolach głównych Monika Mazur i Piotr Szwedes

„Odjechana farsa” w Limanowskim Domu Kultury. W rolach głównych Monika Mazur i Piotr Szwedes

6 października o godz. 19.00 na scenie Limanowskiego Domu Kultury zostanie zaprezentowany spektakl pt. „Odjechana farsa”. W rolach głównych Monika Mazur i Piotr Szwedes.

– Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak… ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie – jak żyć w szczęśliwym związku – ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna z inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej – to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji. Świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które… mieszkają w każdym z nas. „Odjechana farsa” to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy. Błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada. Wszystko czego potrzeba, żeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór w małym, ale niezwykłym pokoju hotelowym – zachęcają organizatorzy.

Bilety do nabycia w kasie kina „Klaps” w godzinach jej pracy oraz online na stronach: https://biletyna.pl/spektakl/Odjechana-farsa/Limanowa oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104066/Limanowa/Odjechana+farsa/

Organizator: SoArt Agencja Artystyczna S.C.

źródło: Limanowski Dom Kultury; oprac. MAG

fot. SoArt Agencja Artystyczna S.C.

Zobacz również