Relacja z wydarzenia: Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych na Zalesiu

Relacja z wydarzenia: Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych na Zalesiu

7 października po raz kolejny trasy „Aktywna Mogielica” oraz Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego na Zalesiu stały się areną zmagań najlepszych biegaczy przełajowych.

Grand Prix Małopolski w Biegach Przełajowych w Zalesiu to jeden z sześciu cyklu imprez w biegach przełajowych, które rozgrywane są w różnych zakątkach Małopolski. Na wiosnę odbyły się zawody w Trzebini oraz Skawinie. W październiku zawodnicy rywalizować będą jeszcze w Olkuszu, Nowym Wiśniczu oraz w finale w Trzebini.

W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodniczek oraz zawodników reprezentujących takie klubu jak: Krakowska Akademia Lekkoatletyki, Kraków Atletics Team, KS AZS AWF Kraków, KS Olkusz, KS Pointer Siercza, KS SportWise Kraków, KS Victoria Trzebinia, KU AZS PWZS w Tarnowie, LKS Brzezna Osiek, MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz, SAS AZS AWF Kraków, SKL Sucha Beskidzka, TS Wieliczanka Wieliczka, UKS Kobylanka, UKS Kusy Bukowno, UKS Lider Siercza, UKS Romer Rabka-Zdrój, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz, WKS Wawel Kraków i oczywiście KS Limanowa Forrest.

W zawodach wystartowali również zawodnicy z województwa podkarpackiego reprezentujący klub KB Krościenko Wyżne, a także zawodnicy miejscowego klubu UKS Wierchy Zalesie, który specjalizuje się w szkoleniu dzieci w zakresie biegów narciarskich.

Na zakończenie zawodów rozlosowane zostały nagrody rzeczone wśród wszystkich zawodników biorących dział w rywalizacji sportowej.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła nasza telewizja.

Zobacz również