Tadeusz Patalita: Prawu i Sprawiedliwości jesteście potrzebni tylko do głosowania. Później nie istniejecie

Tadeusz Patalita: Prawu i Sprawiedliwości jesteście potrzebni tylko do głosowania. Później nie istniejecie

Jak to dziwnie jest w Polsce od 8 lat. Nic się nie da, za wszystko odpowiada opozycja, która nie rządzi. To PiS odpowiada za wszystko co się w Polsce dzieje od 8 lat. Czy się to komuś podoba czy nie. Żadne brednie tego nie zmienią.

Najłatwiej pleść bzdury, że nie można szybko naprawić osuwiska na drodze nr 28 z Limanowej do Mszany Dolnej i dalej. A w czym jest problem? Tylko w tym, że zostali pozatrudniani znajomi królików z PiSu. Pociotki z listy „cześć wujku”, ludzie bez żadnych kompetencji.

Pospolici nieudacznicy, których jedynym przygotowaniem jest bycie członkiem PiSu albo rodziną pisowca. Decydenci, którym zależy na mieszkańcach, posłowie, którzy o nich myślą od maja mieli wystarczająco dużo czasu żeby wszystkie rozwiązania wprowadzić choćby tzw. Spec ustawą, która omija urzędniczą mitręgę. Ale po co? Mieszkańców mają gdzieś, są przekonani, że wystarczy metodą kłamstw Pinokia Morawieckiego nakłamać a oni i tak na PiS zagłosują.

Można było wziąć przykład z wójta Chełmca, który kilka lat temu nie czekał latami na załatwienie sprawy, tylko sam bardzo szybko zlikwidował osuwisko i jest ono czynne do dzisiaj. Warto wreszcie otworzyć oczy i zobaczyć, że Prawu i Sprawiedliwości jesteście potrzebni tylko do głosowania. Później nie istniejecie. Macie jeszcze czas żeby zastanowić się nad tym jaki rachunek w dniu wyborów wystawicie tej partii, której funkcjonowanie jest oparte na kolesiostwie i tworzeniu problemów a nie ich załatwianiu.

Jeżeli chcecie Państwo to zmienić, to proszę Was o głos 15 października. Lista nr 6 pozycja 20.

Materiał KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 

Zobacz również