Uroczyste pożegnanie Cecylii Bogacz, odchodzącej z funkcji dyrektora ZPO w Skrzydlnej

Uroczyste pożegnanie Cecylii Bogacz, odchodzącej z funkcji dyrektora ZPO w Skrzydlnej

4 października w czasie LIX sesji Rady Gminy Dobra odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej z funkcji dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Skrzydlnej, Cecylii Bogacz.

Cecylia Bogacz od 1 września 1982 r. do 31 sierpnia 2005 r. była zatrudniona jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Stróży, następnie od 1 września 2005 r. rozpoczęła pracę w szkole w Skrzydlnej, gdzie od 1 stycznia 2008 r. pełniła obowiązki dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych, a 1 września 2008 r. w drodze konkursu została powołana na stanowisko dyrektora. Pełniła tę funkcję nieprzerwanie przez kolejne 15 lat.

Podziękowanie za wieloletnią pracę złożyli wójt Benedykt Węgrzyn, Jan Palki – przewodniczący Rady Gminy Dobra oraz Anna Mrózek – wiceprzewodnicząca Rady Gminy Dobra.

W drodze konkursu nowym dyrektorem ZPO w Skrzydlnej została Dorota Olesiak, która od 21 lat jest nauczycielem historii w tej szkole. Na kolejna kadencję w Szkole Podstawowej w Dobrej został powołany Zbigniew Syktus, a dyrektorem Szkoły Muzycznej I stopnia w Dobrej – Paweł Miśkowicz.

źródło: Urząd Gminy Dobra; oprac. MAG

fot. Urząd Gminy Dobra

Zobacz również