Centrum Pogrzebowe KULMA informuje o otwarciu nowej kaplicy

Centrum Pogrzebowe KULMA informuje o otwarciu nowej kaplicy

Przy ulicy Łazarskiego16 w Limanowej, tuż obok cmentarza parafialnego otwarto kaplicę pogrzebową.

 – Jest to nowoczesna i pięknie zaprojektowana kaplica stwarzająca nowe możliwości dla ceremonii pogrzebowych i modlitw zapewniając rodzinom i bliskim dostojne i godne miejsce żałoby – mówi Wioleta Kulma.

Kaplica wyposażona jest w nowoczesne urządzenia dźwiękowe i nagłośnienie. Obiekt posiada klimatyzację oraz toaletę dla niepełnosprawnych zapewniając tym samym komfort podczas uroczystości pogrzebowych.

– Uważam, że ostatnie pożegnanie zmarłego nie ogranicza się wyłącznie do ceremonii pogrzebowej – bliscy powinni mieć zapewnione odpowiednie warunki do tego, aby godni i z szacunkiem móc oddać cześć bliskiej osobie, która odeszła.

Pożegnania z bliskim to bardzo osobisty i intymny moment dlatego ważnym jest, aby ceremonia pogrzebowa przebiegała w piękny i elegancki sposób. Do tego ma służyć również kaplica cmentarna.

Staraliśmy się stworzyć miejsce, gdzie rodzina pogrążona w smutku, a jednocześnie pełna refleksji w obliczu śmierci będzie mogła  pożegnać najbliższą osobę. Wszystkim, którzy
potrzebują wsparcia w trudnym czasie możemy służyć pomocą i wsparciem – podkreśla Wioleta Kulma.


Centrum Pogrzebowe „Kulma” świadczy usługi pogrzebowe od ponad 10 lat.

Wprowadzenie odrobiny spokoju i uporządkowania niezbędnych dla wszystkich Państwa spraw związanych z ceremonią pogrzebową stało się dla domu pogrzebowego „Kulma” priorytetem.
Zapewnia ona szczegółową informację i oferuje  pomoc, aby odciążyć rodzinę oraz bliskich zmarłego od spraw urzędowych, administracyjnych i cmentarnych. 

Od wielu lat świadczy kompleksowe usługi i służbę pogrzebową, a szczególną uwagę przywiązuje do właściwego przeszkolenia i
umundurowania pracowników.

Centrum pogrzebowe „Kulma” działa  całą dobę przez 7 dni w tygodniu, również w święta i dni wolne od pracy.

Kontakt z Centrum Pogrzebowym „Kulma” i jego placówkami:

Limanowa:
ul. Łazarskiego 16 (od godz. 8. do 15.),
ul. Piłsudskiego 61 (przystanek SZPITAL) (od godz. 8. do 15.).

Nowy Sącz:
ul. Nawojowska 45 (od godz. 8. do 15.).

Kamienica:
Kamienica – RYNEK (od godz. 9. do 14.).

Nawojowa:
ul. Krynicka 7 (od godz. 8. do 15.).

Poza godzinami otwarcia wszystkich punktów prowadzony jest dyżur z możliwością przybycia do niego pracownika w ciągu 30 minut, w ramach pomocy organizacji pogrzebu.

Działają one również całodobowo, 7 dni w tygodniu, jak również w święta i dni wolne od pracy.

Zobacz również