Konkurs plastyczny na bombkę z motywem pejzażu zimowego. LDK przyjmuje prace od 21 do 23 listopada

Konkurs plastyczny na bombkę z motywem pejzażu zimowego. LDK przyjmuje prace od 21 do 23 listopada

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci mieszkające na terenie miasta Limanowa i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w IV konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania są bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 300 zł.

Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki musi być okrągły i przestrzenny, a jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania jest dowolna. Materiał również jest dowolny – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki. Bombka musi natomiast wpisywać się w temat konkursu, jakim w tej edycji jest pejzaż zimowy – na bombce należy przedstawić część krajobrazu w zimowej szacie.

Prace można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) od 21 do 23 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 listopada na stronie internetowej www.ldk.limanowa.pl, a nagrody zostaną wręczone podczas mikołajek w LDK – 3 grudnia, na scenie w sali widowiskowej.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ

źródło: Limanowski Dom Kultury; oprac. MAG

fot. Limanowski Dom Kultury

Zobacz również