Medale dla Limanowian na Pucharze Polski Oyama Karate w Jeleniej Górze

Medale dla Limanowian na Pucharze Polski Oyama Karate w Jeleniej Górze

25-26 listopada w Jeleniej Górze odbył się Puchar Polski TOP Oyama Karate, przyciągając ponad 300 zawodników z 40 klubów. Limanowski Klub Kyokushin Karate godnie reprezentowało siedmioro zawodników, a opiekę nad nimi sprawował Shihan Zbigniew Goliński.

Wśród uczestników szczególnie wyróżnili się Szymon Dyrek, zdobywając srebrny medal w kategorii U16 chłopców -55 kg, oraz Sara Bulanda, która zajęła trzecie miejsce w kumite dziewcząt U12 -50 kg. Alan Pękala oraz Filip Kaim otarli się o miejsca medalowe zdobywając 4 miejsca (przegrany pojedynek o 3 miejsce). Ich sukces jest wynikiem ciężkiej pracy i determinacji, co jest powodem do dumy i radości całego klubu z zdobytych osiągnięć.

Limanowski Klub Kyokushin Karate wyraża swoją wdzięczność dla sponsorów i osób wspierających ich działalność, w tym firmie N.O.W.I. Sp. z o.o.

Te osiągnięcia stanowią kolejny krok na drodze rozwoju młodych sportowców z Limanowej, którzy nieustannie pracują nad doskonaleniem swoich umiejętności, aby osiągać coraz lepsze wyniki na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych​.

Galeria zdjęć

Zobacz również