Na drodze nie ma miejsca na błędy. Przedpołudniowa seria kolizji na drogach powiatu

Na drodze nie ma miejsca na błędy. Przedpołudniowa seria kolizji na drogach powiatu

Cztery kolizje zanotowali limanowscy policjanci, które wydarzyły się w różnych miejscach naszego regionu. Nikt w zdarzeniach nie ucierpiał.

Do pierwszego zdarzenia doszło o godz. 8:45 w Przyszowej. Kierujący VW nie dostosował prędkości i zderzył się czołowo z jadącym samochodem marki Audi. Sprawca kolizji otrzymał mandat.

10 minut później  w Laskowej Land Rover podczas wymijania samochodu marki Volvo (śmieciarka) na jechał na tył pojazdu. W tej sytuacji trwają czynności wyjaśniające policji.

O godz. 11. w Łukowicy doszło do stłuczki dwóch samochodów osobowych. Samochód marki KIA podczas wymijania uderzył w bok Seata. Sprawca zdarzenia otrzymał mandat.

Ostatnie z przedpołudniowych zdarzeń miało miejsce na DK 28 w miejscowości Wysokie. Tam kierująca Audi najechała na tył samochodu marki Citroen. Sprawczyni za spowodowanie kolizji zapłaciła mandat (fotografia główna artykułu).

 Uczestnicy wszystkich zdarzeń byli trzeźwi. Natomiast w niektórych z tych zdarzeń były spowodowane trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Zobacz również