To ostatnie dni na zgłoszenia do konkursu kolęd i pastorałek

To ostatnie dni na zgłoszenia do konkursu kolęd i pastorałek

Do 1 grudnia można się zgłaszać na konkursie kolęd i pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”. Do udziału organizatorzy serdecznie zapraszają solistów, jak również zespoły dziecięce.

XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w przedszkolach i dziś” odbędzie się 14 grudnia w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 9.00 do 17.30. Natomiast III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Gore Gwiazda Jezusowi”- 15 grudnia 2023 roku w Limanowskim Domu Kultury w godzinach od 9.00 do 17.30.

– Pragniemy, aby konkurs realizował najważniejsze cele, którymi są: podtrzymanie w młodym pokoleniu tradycji śpiewu kolęd i pastorałek, integracja i współpraca szkół w bliższym i dalszym środowisku, promowanie młodych talentów, ukazanie kreatywności artystycznej dzieci i młodzieży – mówi Bogusława Darowska, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego ” Chataka Małego Skrzatka” w Mordarce.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na internetowej stronie organizatora Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce

Zobacz również