Tomasz Kurek bohaterem meczu w Myślenicach. Kapitalna bramka z połowy boiska

MKS Limanovia pokonała Dalin Myślenice 2-1 (1-0). Nic nie zapowiadało na to, że mecz, który z Myślenic transmitowaliśmy będzie miał dwa oblicza.

w I połowie dominowali na boisku, stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji, a wykorzystali tą w 19 minucie, kiedy to rzut karny na gola zamienił Łukasz Kowalski.

Limanovia próbowała odrobić straty, ale na przerwę drużyna Pawła Zegarka schodziła do szatani przegrywając jedną bramką.

W drugiej połowie losy meczu odwróciła sytuacja z 51 minuty, kiedy to boisko opuścił Kamil Sobala. Zawodnik Dalinu Myślenice faulował Macieja Krzyżaka i  otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Goście ruszyli do odrabiania strat. Do remisu doprowadził Tomasz Kurek, który bardzo przytomnie zachował się w polu karnym, a ten strzał z 40 metrów dał trójkolorowym wygraną.

19 listopada o godz. 13. Limanovia rozegra swój ostatni mecz w rundzie jesiennej, a jej przeciwnikiem będą rezerwy Bruk Betu Termaliki Niecieczy.