Znakomity występ zawodników Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate w Wadowicach

18 listopada w Wadowicach odbył się Turniej Oyama Karate, który zgromadził 647 zawodników z Polski, Węgier oraz Ukrainy. Organizowany przez Małopolski Klub Karate Oyama pod kierownictwem Shihana Jacka Kasperskiego.

Reprezentacja Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate, licząca 14 zawodników, wykazała się niezwykłym talentem i determinacją w konkurencji kumite. Zawodnicy wywalczyli imponującą liczbę jedenastu medali. Wśród nich, Tymoteusz Halota, Igor Karaś, Mateusz Golonka i Artur Kędroń zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Szczególnie wyróżniającym się momentem był finałowy pojedynek Antoniego Kędronia, który minimalnie przegrał decyzją po dogrywce 2:3. Po zakończeniu dekoracji za swoją postawę w turnieju Antoni Kędroń otrzymał nagrodę „Best Spirit” (Duch Walki).

Klub wyraził wdzięczność dla firm i osób wspierających ich działalność, w tym firmy N.O.W.I. Sp. z o.o. za wsparcie i użyczenie firmowego busa!

Turniej ten stanowił kolejny krok w rozwoju młodych sportowców z Limanowej, którzy niebawem zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami na arenie krajowej i międzynarodowej, o czym z pewnością będziemy Was informować na łamach TV28.pl.