14 i 15 grudnia mijają terminy składania prac w ramach powiatowych konkursów na stroik i ozdobę choinkową

14 i 15 grudnia mijają terminy składania prac w ramach powiatowych konkursów na stroik i ozdobę choinkową

Starostwo Powiatowe w Limanowej zaprasza do udziału w świątecznych konkursach na ekologiczny stroik i ozdobę choinkową z motywem regionalnym.

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Limanowej, organizuje konkurs na ekologiczny stroik bożonarodzeniowy. Jest on skierowany do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz osób z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń (KGW), osób objętych pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ), a także osób indywidualnych powyżej 18. roku życia z terenu powiatu limanowskiego. Stroik, najlepiej nawiązujący do folkloru i tradycji Świąt Bożego Narodzenia, zawierający elementy z otaczającego środowiska naturalnego, wraz z dołączonym formularzem zgłoszenia należy składać w dniach: 14 grudnia w godz.7.30 – 15.30 oraz 15 grudnia 2023 r. w godz. 7.30 – 12.00 w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pok. 228 II piętro budynek B Starostwa Powiatowego w Limanowej przy ul. J. Marka 9.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są TUTAJ

Trwa również IV edycja powiatowego konkursu na ozdobę choinkową z motywem regionalnym, którego celem jest kultywowanie tradycji regionalnych związanych z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia, podtrzymywanie i pielęgnowanie zwyczaju wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, wspieranie amatorskiej twórczości artystycznej na terenie powiatu oraz rozwijanie i zaprezentowanie uzdolnień artystycznych wśród mieszkańców regionu. Udział w IV edycji konkursu może wziąć każdy mieszkaniec powiatu limanowskiego. Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe z motywem regionalnym należy przekazać do Starostwa Powiatowego w Limanowej, pok. 344 III piętro w terminie do 14 grudnia, do godz. 15:00 .

Karta zgłoszenia dostępna jest TUTAJ

źródło: Starostwo Powiatowe w Limanowej; oprac. MAG

fot. Starostwo Powiatowe w Limanowej

Zobacz również