Koncert „Hej kolęda!” w Limanowskim Domu Kultury. Wystąpi Karolina Szczurowska z zespołem

Koncert „Hej kolęda!” w Limanowskim Domu Kultury. Wystąpi Karolina Szczurowska z zespołem

Limanowski Dom Kultury zaprasza na koncert kolęd i pastorałek „Hej kolęda!”, który odbędzie się 30 grudnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej.

– Koncert kolęd i pastorałek „Hej kolęda!” już na stałe wpisał się w kalendarz kulturalny wydarzeń Limanowej. Co roku, w okresie kolędowym, spotykamy się aby wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie utwory bożonarodzeniowe i świąteczne. Koncert jest również okazją do zaprezentowania artystów wywodzących się z regionu – informuje Limanowski Dom Kultury.

W programie tegorocznego koncertu jest wspólne kolędowanie z Karoliną Szczurowską z zespołem. Artystka zadebiutowała w 2018 roku w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, po którym wydała swój debiutancki album zatytułowany „Karo”. Płyta zawierała 10 autorskich utworów, z których aż 5 zostało wydanych jako single. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych singli z albumu był utwór pt. „Poranna”, który powstał we współpracy z Antkiem Smykiewiczem. Płyta zdobyła bardzo pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i od słuchaczy. Dotychczas jej poprzednie teledyski na kanale YouTube posiadają ponad milion  odsłon, natomiast działania na Instagramie śledzi 17 tys. osób. W 2021 roku zdecydowała się na udział w dorosłej edycji programu „The Voice of Poland”. Jej udział w show potwierdził, że talent artystki rozwija się i wciąż przyciąga uwagę publiczności oraz branży muzycznej.

– Przed nami niezapomniany wieczór pełen magii świąt. Karolina Szczurowska to wokalistka o niezwykłym talencie, która swoim czarującym głosem potrafi przenieść słuchaczy w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia. Będzie to niezwykła okazja, by wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzić wieczór w gronie bliskich, ciesząc się dźwiękami ulubionych świątecznych melodii – dodają organizatorzy.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie kina „Klaps”.

źródło: Limanowski Dom Kultury; oprac. MAG

fot. Limanowski Dom Kultury

Zobacz również