Mikołajkowy turniej kręgli fińskich – sportowa rywalizacja i rodzinna atmosfera

Mikołajkowy turniej kręgli fińskich – sportowa rywalizacja i rodzinna atmosfera

14 osób wzięło udział w Halowym Rodzinnym Mikołajkowym Turnieju Kręgli Fińskich. Zawody odbyły się w hali sportowej przy Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Zorganizował je radny powiatu limanowskiego i animator sportu, Artur Żaba. Honorowy patronat sprawował starosta Mieczysław Uryga.

W wyniku losowania uczestnicy zostali podzieleni na dwie 7-osobowe grupy. Rywalizacja toczyła się w systemie każdy z każdym. Do fazy pucharowej awansowało 4 najlepszych graczy z każdej grupy.

Wyniki:

I miejsce – Michał Nowak,

II miejsce – Wiesław Majda,

III miejsce – Stanisław Karpierz,

IV miejsce – Artur Żaba,

V miejsce – Paweł Johnny Krzyściak,

VI miejsce – Monika Żaba,

VII miejsce – Adam Wilczyński,

VIII miejsce – Stanisław Mazur.

– Atmosfera zawodów była iście świąteczna i mikołajkowa. Dla uczestników organizatorzy przygotowali bufet kawowy z przekąskami. Halowy klimat turnieju świetnie komponował się z aurą panującą na zewnątrz. Muzyka w tonie świątecznym, która towarzyszyła wszystkim zebranym w szkolnej hali ZSTI, podkreślała magię zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia. Podziękowania dla wszystkich uczestników zawodów, a szczególnie dla mieszkańców DPS Kasina Wielka za udział oraz wspólne sportowe zmagania. Kapitalnie po raz kolejny stworzyliście razem z wszystkimi rodzinną atmosferę – podkreślają organizatorzy.

źródło: profil Artura Żaby; oprac. MAG

fot. profil Artura Żaby

Zobacz również